Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 571
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

To oni awansowali do II rundy Pucharu Polski OZPN Wałbrzych…

Wiadomości: Puchar Polski
Czwartek, 19 września 2013, 22:56
Aktualizacja: 22:56
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W minioną środę rozegrano spotkania I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego. Rozegrano tylko trzynaście z szesnastu zaplanowanych spotkań gdyż niektóre zespoły mało poważnie i profesjonalnie potraktowały całe rozgrywki. Tornado Ławica wycofało się z Pucharu Polski, a Skalnik Czarny Bór i Zjednoczeni Żarów nie stawili się na boiskach swoich rywali.

Wyniki I rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych
1. Włókniarz Kudowa Zdrój (kl. A) – Piast Nowa Ruda (kl. O) 0:4
2. Zrzeszeni Niwa (kl. B) – Nysa Kłodzko (kl. O) 1:8
3. Tornado Ławica (kl. B) – Unia Złoty Stok (kl. O) 0:3 (wo)
4. Kalenica Jugów (kl. B) – Trojan Lądek Zdrój (kl. O) 0:2
5. Iskra Jaszkowa Dolna (kl. O) – Orzeł Ząbkowice Śl. (IV-liga) 0:2
6. Iskra Witków Śląski (kl. B) – Skalnik Czarny Bór (kl. O) 3:0 (wo)
7. Zagłębie Wałbrzych (kl. B) – LKS Bystrzyca Górna (kl. O) 0:6
8. Niemczanka Niemcza (kl. A) – Piławianka Piława Górna (kl. O) 1:7
9. Lechia Dzierżoniów (LDJ) – Zjednoczeni Żarów (kl. O) 3:0 (wo)
10. Karolina Jaworzyna Śl. (kl. OJ) – Victoria Świebodzice (kl. O) 2:5
11. DGPNZ Roztocznik (kl. B) – Karolina Jaworzyna Śl. (kl. O) 0:9
12. Pogoń Pieszyce (kl. O) – MKS Szczawno Zdrój (IV-liga) 0:3
13. Kryształ Stronie Śl. (kl. O) – Bielawianka Bielawa (III-liga) 2:3
14. Sparta Ziębice (kl. O) – Polonia Świdnica (III-liga) 1:12
15. Stal Świdnica (kl. O) – AKS Strzegom (IV-liga) 0:4
16. Zamek Kamieniec (kl. O) – Lechia Dzierżoniów (III-liga) 2:5

Pary II rundy
Piast Nowa Ruda (kl. O) – Nysa Kłodzko (kl. O)
Unia Złoty Stok (kl. O) – Trojan Lądek Zdrój (kl. O)
Iskra Witków Śląski (kl. B) – Orzeł Ząbkowice Śl. (IV-liga)
LKS Bystrzyca Górna (kl. O) – Piławianka Piława Górna (kl. O)
Lechia Dzierżoniów (LDJ) – Victoria Świebodzice (kl. O)
Karolina Jaworzyna Śl. (kl. O) – MKS Szczawno Zdrój (IV-liga)
Bielawianka Bielawa (III-liga) – Polonia Świdnica (III-liga)
AKS Strzegom (IV-liga) – Lechia Dzierżoniów (III-liga)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group