Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 674
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaroszówka: Tola Armańska wicemistrzynią Dolnego Śląska

Sobota, 15 października 2011, 18:38
Aktualizacja: 18:40
Autor: MDvR
Jaroszówka: Tola Armańska wicemistrzynią Dolnego Śląska
Fot. archiwum
Zawodniczka LKS Stragona Strzegom, Tola Armańska na Sonecie zajęła drugie miejsce i zdobyła tytuł wicemistrzyni Dolnego Śląska. Druga zawodniczka Stragony, Nela Tomaszewicz była czwarta.

Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów Młodszych były rozgrywane w ramach konkursu L. W konkursie L wystartowały trzy zawodniczki w barwach Stragony, Ewelina Kamińska na Goofed-S, Nela Tomaszewicz na Elipsonie i Kasia Kurek na Dzierlatce. Ewelina ukończyła konkurs na miejscu 12, Nela była 15, a Kasi nie udało się ukończyć zwodów.

W ramach konkursu P rozegrano Mistrzostwa w kategorii Juniorów. Klub Stragona reprezentowała Patrycja Tabisz na Karunie i Karolina Augustyn na koniu Campari. Patrycja zajęła 19. pozycję w konkursie P i czwarte w Mistrzostwach Dolnego Śląska. Niefortunny upadek Karoliny z konia na crossie wyeliminował ją z dalszej rozgrywki.

Do Jaroszówki pojechała jeszcze Małgosia Borysiuk i Agata Jodko. Amazonki wystartowały w konkursie CIC 2*. Małgosia na koniu Kansas zajęła bardzo dobre trzecie miejsce, Agata na Salazarze nie ukończyła konkursu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group