Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 992
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: "Tradycja łączy pokolenia" w Strzegomiu

Niedziela, 22 lipca 2018, 7:41
Aktualizacja: 12:43
Autor: red
Strzegom: "Tradycja łączy pokolenia" w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
To kolejny etap projektu w Seniorze, gdzie Wolontariusze przyjechali z różnych miejsc, aby wspólnie z Seniorami przeprowadzić aktywny dzień.

I etap to prelekcja Natalii Szwed- dietetyka klinicznego. Pytań było wiele odnośnie zdrowego odżywiania. II etap to Zumba przeprowadzona przez znakomitą instruktorkę -Ewę Zapolną.

Ewa uśmiechem gracją w tańcu pokazała, że muzyka czyni cuda i sprawia wiele radości. III etap gimnastyka relaksacyjna przeprowadzona przez fizjoterapeutę Patrycję Zdziebło-Wiśniewską. Gimnastyka dała ukojenie nie tylko dla ciała ale i dla umysłu. IV etap to przygotowanie zdrowej sałatki do grilla. V etap to wspólne rozmowy i śpiewanie. Projekt "Tradycja łączy pokolenia" dofinansowany ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020, w którym Dzienny Dom Pobytu „Senior-Wigor” jest partnerem. Projekt trwa od kwietnia 2018 roku i będzie realizowany do grudnia 2018 roku. Pod kierownictwem koordynatora projektu Alicji Przepiórskiej nasi Seniorzy bardzo intensywnie uczestniczą w warsztatach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group