Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 1467
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Trzech poszukiwanych

Środa, 3 marca 2021, 15:54
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Trzech poszukiwanych
Fot. KPP Świdnica
W miniony weekend na terenie województwa dolnośląskiego, w tym także powiatu świdnickiego policjanci przeprowadzili działania poszukiwawcze za osobami ukrywającymi się przed m.in. wymiarem sprawiedliwości. Na terenie powiatu świdnickiego wśród ustalonych osób, aż trzy były poszukiwane listem gończym.

W ubiegły weekend dolnośląscy policjanci przeprowadzili działania poszukiwawcze za osobami ukrywającymi się przed wymiarem sprawiedliwości czy organami ścigania. W każdym powiecie w tym samym czasie funkcjonariusze pukali do drzwi osób poszukiwanych. W rezultacie zatrzymano aż 19 osób poszukiwanych listem gończym, które trafią teraz za kraty więzienia. Oprócz tego ponad sto osób doprowadzono na przesłuchanie przed organy ścigania i ustalono miejsce pobytu kilkudziesięciu z nich, tak istotne w procesie sądowym.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w trakcie działań zatrzymali 10 osób poszukiwanych za rożne przestępstwa. Są to mężczyźni w wieku 25-60 lat, wszyscy to mieszkańcy powiatu świdnickiego.

W trakcie działań policjanci zatrzymali 60-latka, mieszkańca naszego powiatu poszukiwanego do ustalenia miejsca stałego pobytu. Takie informacje są niezwykle istotne zwłaszcza dla sądów, gdyż pomagają w sprawniejszym przeprowadzeniu procesu.

Mundurowi zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 40, 52, 58 za którymi były wystawione już listy gończe, mężczyźni ci mają na swoim koncie m.in. groźby, znęcanie, pobicie, niszczenie cudzej rzeczy czy oszustwa. Zatrzymano również sześciu mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawianie wolności za rożne przestępstwa.

Każdy z nich, w celu uniknięcia zatrzymania, ukrywali się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości, ale od tego weekendu zatrzymani - poszukiwani odbywają juz zasądzone wyroki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group