Czytających: 2369

klasa A: Trzecie zwycięstwo Karoliny, Czarni rozbici na własnym terenie!

Niedziela, 28 sierpnia 2011, 15:22
Aktualizacja: 21:58
W kolejnym meczu o mistrzostwo klasy A zespół Karoliny Jaworzyna Śląska wygrali w Wałbrzychu z Czarnymi 5:0. To trzecie zwycięstwo naszej drużyny, która z kompletem punktów przewodzi jak na razie całej stawce.

Gospodarze byli tylko tłem dla dobrze grających zawodników Karoliny, która prowadziła grę przez całe spotkanie i tylko brak precyzji naszych piłkarzy uchronił Czarnych od jeszcze wyższej porażki. Prowadzenie dał nam w 20. minucie Ratajczyk, który wykończył podanie Ptaka. Na 2:0 podwyższył 2 minuty później Ptak lobując bramkarza gospodarzy. Trzecia bramka padła w 65. minucie, kiedy to Borys i Ratajczak wymienili kilka podań między sobą, a ten drugi wpakował w końcu futbolówkę do siatki. Na czwartą bramkę, podobnie jak na drugą musieliśmy czekać tylko 2 minuty, Ptak wykończył dobre dogranie od Karpacza, a golkiper miejscowych znów musiał wyjmować piłkę z siatki. Wynik spotkania ustalił Czykieta w 89. minucie meczu, strzelając swojego pierwszego gola w barwach klubu. Karolina Jaworzyna Śląska rozbiła Czarnych 5:0.

Czarni Wałbrzych – Karolina Jaworzyna Śląska 0:5 (0:2)

Czarni: Jesionkowski, Baniak, Darmochwał, Jaje, Janiak (78' Gwóźdź), Mudzin, Rutecki, Witkowski (69' Kasprzyk), Misiak, Motak, Boniowski

Karolina: Burdzy, Czykieta, Charytanowicz, Rutkowski, M. Krawczyk, Myśliński (78' Sienkiewicz), Borys, Ptak (78' Jarzembowski), T. Krawczyk, Ratajczyk, Karpacz (78' Ignatowicz)