Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 907
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Trzeźwy poranek

Środa, 19 marca 2014, 8:05
Autor: red.
Świebodzice: Trzeźwy poranek
Fot. UM Świebodzice
Akcje pod tym hasłem cyklicznie organizuje świebodzicka policja. Tym razem sprawdzano trzeźwość kierowców w Świebodzicach 11 i 13 marca. Zmotoryzowani wypadli zadziwiająco dobrze.

- Zatrzymano tylko dwóch nietrzeźwych kierujących, na ponad sto skontrolowanych pojazdów - cieszy się Piotr Galicki, Komendant Komisariatu Policji w Świebodzicach. - Do pracy zostało skierowanych aż 7 patroli, zatem akcja był przeprowadzona na dość dużą skalę.

W trakcie kontroli zatrzymano także jedną osobę poszukiwaną listem gończym, funkcjonariusze wystawili 4 mandaty i zatrzymali kilka dowodów rejestracyjnych. Do badania stanu trzeźwości kierowców został wykorzystany alkomat, który kilka tygodni temu Gmina Świebodzice zakupiła dla komisariatu.

Kolejna taka akcja odbędzie się w tym tygodniu, policjanci będą kontrolować stan trzeźwości świebodziczan wspólnie ze Strażą Miejską.

Policjanci odnotowują także - z nieukrywanym zadowoleniem - wzrost zainteresowania przebadaniem się na alkomacie stacjonarnym w komisariacie. Najwięcej chętnych do sprawdzenia poziomu trzeźwości jest w weekend. Każdy, kto chciałby wykonać sobie takie badanie, może przyjść do komisariatu i zrobić to zupełnie bezpłatnie.

(Agnieszka Bielawska-Pękala)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group