Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 967
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Turniej Judo w Żarowie

Niedziela, 16 października 2016, 11:58
Aktualizacja: 12:01
Autor: red
Żarów: Turniej Judo w Żarowie
Fot. UM Żarów
Młodzi judocy z polskich i zagranicznych klubów sportowych zawalczą w Otwartych Mistrzostwach Judo rozgrywanych w Żarowie.

Sportowy turniej, podobnie jak w poprzednich latach połączony zostanie z obchodami jubileuszu Żarowskiej Podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK".

Tegoroczną, jubileuszową edycję Honorowym Patronatem obejmie Ambasada Japonii. - Nasza dyscyplina sportowa zyskała wielu sympatyków. A Żarów jest tego najlepszym przykładem. Tutaj trenują nawet przedszkolaki! Po cichu, liczę, że niektórym z nich uda się zrobić jeszcze wielką karierę sportową. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków judo do Żarowa - mówi Miłosz Haber, trener Uczniowskiego Klubu Sportowego Judoka Imbramowice.

Zawodników trenujących na sportowych matach spotkać będzie można na pierwszym wspólnym treningu, który zaplanowany został na piątek, 21 października, w godz. 18.00-20.00.

Zgłoszenia zawodników i zawodniczek przyjmowane będą w formie elektronicznej na adres e-mail: mhaber@poczta.onet.pl przed turniejem, najpóźniej do wtorku 18 października. Więcej informacji można uzyskać u trenera Miłosza Habera, pod nr tel. 698 223 354.

Sportową rywalizację będzie można oglądać w żarowskim Gminnym Centrum Kultury i Sportu w sobotę, 22 października.

Od sześciu lat niezmiennie organizatorami turnieju judo jest gmina Żarów, UKS Judoka Imbramowice, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Starostwo Powiatowe w Świdnicy.

Tegoroczne Mistrzostwa Judo połączone zostaną z jubileuszem XV-lecia Żarowskiej Podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK".

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group