Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 644
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Twierdzi, że marihuanę trzymał na własny użytek

Wtorek, 15 stycznia 2019, 9:06
Autor: red
Świebodzice: Twierdzi, że marihuanę trzymał na własny użytek
Fot. KPP Świdnica
Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, z której można by uzyskać blisko 320 porcji handlowych narkotyku.

Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadząc czynności dot. zwalczania przestępczości narkotykowej w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 21-letniego mieszkańca Świebodzic podejrzanego o posiadanie środków odurzających.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili w szafie pudełko po chipsach ze zwiniętą kilkukrotnie reklamówką, w środku której znajdował się susz roślinny. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona substancja to marihuana.

21-latek posiadał blisko 320 porcji handlowych tego narkotyku. Mężczyzna w trakcie przesłuchania powiedział policjantom, iż narkotyk miał na własny użytek.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Teraz o jego losie zdecyduje Sąd.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group