Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Płock: Tym razem nie na podium

Wtorek, 14 czerwca 2011, 10:18
Aktualizacja: 10:25
Autor: GrA
Świdnica/Płock: Tym razem nie na podium
Fot. PCK
Świdnicka drużyna wróciła właśnie z XIX Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK. Reprezentantom Dolnego Śląska niestety nie udało się zająć miejsca na podium.

W krajowych mistrzostwach udział wzięło 16 drużyn, reprezentujących poszczególne województwa. Nasz zespół zajął w kwalifikacji ogólnej 10 miejsce, a zwyciężyła drużyna z Płocka, która będzie reprezentowała nasz kraj na Międzynarodowych Mistrzostwach PP PCK, które w tym roku odbędą się w Wenecji.

- Nasz zespół uzyskał 17 pkt mniej od zespołu z Płocka. Jest to dowód na to, że większość zespołów została bardzo dobrze przygotowana, a różnice w punktacji były niewielkie. Warto przypomnieć, że jest to drugi( świdnicki) zespół, który reprezentował nasze województwo w krajowych mistrzostwach – wyjaśnia Krystian Werecki ze świdnickiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża.

Świdnicka drużyna wystąpią w składzie: Aleksandra Nowak, Anna Budner, Anna Litwinowicz, Agata Stańczak, Patrycja Muszyńska i Sylwia Balant, jako rezerwowa (II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group