Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1214
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Tysiąc maseczek

Piątek, 24 kwietnia 2020, 9:49
Aktualizacja: 9:52
Autor: red
Świebodzice: Tysiąc maseczek
Fot. UM Świebodzice
23 kwietnia w świebodzickim Rynku o godz. 12:00 odbyła się kolejna akcja bezpłatnego wydawania mieszkańcom Świebodzic maseczek ochronnych.

To już trzecia odsłona tej akcji, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Otwarci na prośby mieszkańców, wsłuchując się w ich potrzeby kontynuujemy działania polegające na wydawaniu środków ochronnych.

Organizatorem akcji jest Miejski Dom Kultury, który dokłada wszelkich starań, aby maseczki trafiły do jak największej liczby mieszkańców. Pracownice MDK szyją maseczki własnoręcznie, przygotowały już ponad 1000 szt. środków ochronnych i zapowiadają, że to nie koniec czynienia dobra. Dzisiejsza akcja przebiegała z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Osoby stojące w oczekiwaniu na wydanie maseczki zachowywały bezpieczne odległości, ponadto każda z nich miała zasłonięte usta i nos. Widać było, że mieszkańcy stosują się do wszystkich zaleceń, za co im dziękujemy. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców wydawany był przez pracownika Urzędu Miejskiego komunikat za pośrednictwem radiowęzła, którego treść dotyczyła zachowania bezpiecznych odległości.

Jak informuje MDK to nie koniec akcji, Panie czują ogromną satysfakcję z tego, że mogą pomóc mieszkańcom. Informujemy, że każda maseczka jest przed włożeniem do woreczka dezynfekowana i bezpiecznie zapakowana. Nie ma powodów do obaw.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group