Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 917
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Uczniowie klasy III o profilu policyjnym zakończyli edukację licealną

Wtorek, 30 kwietnia 2019, 15:48
Aktualizacja: Środa, 1 maja 2019, 11:50
Autor: red
Świdnica: Uczniowie klasy III o profilu policyjnym zakończyli edukację licealną
Fot. KPP Świdnica
30 kwietnia br., w III Liceum Ogólnokształcącym w Świdnicy odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas trzecich. Uczniom klasy o profilu policyjnym gratulował i wręczał certyfikaty Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy nadkomisarz Adam Jacek Pilch, zachęcając jednocześnie absolwentów do podjęcia w przyszłości służby w naszej formacji.

30 kwietnia br. w auli Liceum Ogólnokształcącego nr 3 w Świdnicy (im. Marii Curie-Skłodowskiej) odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas trzecich. Słowa podziękowań i pochwał otrzymali i nauczyciele i abiturienci. Oczywiście nie zabrakło też wyróżnień, nagród, listów gratulacyjnych dla rodziców, a także dyplomów i laudacji dla najlepszych uczniów „trójki”. Uczniom klas mundurowych gratulowali również zaproszeni goście, którzy wręczyli im stosowne certyfikaty.

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy nadkomisarz Adam Jacek Pilch, wręczył uczniom klasy III o profilu mundurowym „Certyfikaty ukończenia nauki w klasie policyjnej”, na których widniały oceny ze sprawdzianu końcowego z przedmiotu „Wiedza o Policji”. Przedmiot ten wykłada w tym liceum czynny oficer świdnickiej Policji -nadkomisarz Robert Topolski. Certyfikaty te wraz ze świadectwami ukończenia szkoły) uprawniają absolwentów szkół o profilu policyjnym do otrzymania dodatkowych punktów podczas procedury kwalifikacyjnej do służby w polskiej Policji.

Podczas krótkiego przemówienia Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy – nadkom. Adam Jacek Pilch pogratulował ukończenia szkoły wszystkim uczniom trzecich klas mundurowych oraz zachęcił i zaprosił wszystkich absolwentów III LO w Świdnicy do podjęcia w przyszłości zaszczytnej służby w polskiej Policji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group