Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 886
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Uczniowie LO ze Świebodzic na spotkaniu autorskim z pisarką Agnieszką Lingas– Łoniewską

Poniedziałek, 26 września 2016, 10:37
Aktualizacja: Wtorek, 27 września 2016, 9:41
Autor: red
Świebodzice: Uczniowie LO ze Świebodzic na spotkaniu autorskim z pisarką Agnieszką Lingas– Łoniewską
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Spotkania autorskie z ciekawymi pisarzami zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych licealistów.

Nie inaczej było i tym razem. Uczniowie ze świebodzickiego LO, wraz z nauczycielkami Ireną Horbaczewską i Teresą Sławińską, wzięli udział w spotkaniu z pisarką Agnieszką Lingas- Łoniewską w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świebodzicach.

Pani Agnieszka jest pisarką mieszkającą we Wrocławia, od kilku lat tworzy prozę głównie dla kobiet. Na swoim koncie ma takie powieści jak: "Zakład o miłość", "Szósty", "Bez przebaczenia" i wiele innych. Sama autorka mówi o swoich książkach, że nie posiadają konkretnego gatunku, lecz są to najczęściej powieści łączące sensację z romansem. Jej książki cechuje tajemniczość oraz akcja. Tworzy w Internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów, która ma na celu propagowanie polskiej prozy, prowadzi bloga z recenzjami, organizuje cykliczne konkursy, w których można wygrać książki polskich autorów.

W 2012 roku została uhonorowana Żelaznym Glejtem Ambasadora Krakowskich Targów Książki. Od 2014 roku jest członkiem Stowarzyszenia Autorów Polskich, oddział Wrocław. W czasie spotkania autorka bardzo ciekawie opowiedziała o swojej twórczości i życiu prywatnym. Pani Agnieszka powiedziała również o swoich ulubionych i wartych polecenia książkach. Zdradziła plany na następne książki oraz inspiracje na nie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group