Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 974
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Uczniowie „ósemki” najlepsi w Konkursie Przyrodniczym

Sobota, 20 kwietnia 2013, 10:32
Autor: red.
Świdnica: Uczniowie „ósemki” najlepsi w Konkursie Przyrodniczym
Fot. użyczone
Szkoła Podstawowa nr 6 w Świdnicy kolejny raz zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas V i VI świdnickich podstawówek, który odbył się 11 kwietnia. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszej części uczestnicy indywidualnie wypełniali testy, w drugiej reprezentacje poszczególnych szkół wykonywały wspólnie zadania praktyczne.

18 kwietnia nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie uczestnikom nagród i dyplomów. I i II miejsce przypadło uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 8. I miejsce – Natalia Adamczewska, II miejsce – Jakub Zatoń. III miejsce zajęła uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 6 – Joanna Adamowicz. Przyznane zostały trzy wyróżnienia, które otrzymali: Marek Stanisławski i Adam Budziński ze Szkoły Podstawowej nr 105 oraz Paulina Iwan ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Podczas spotkania podziękowania otrzymali również nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do udziału w konkursie. Uczniowie biorący udział w zmaganiach przyrodniczych wykazali się bardzo obszerną wiedzą w tej dziedzinie. Ich umiejętności i znajomość różnorakich zagadnień świadczą o szczególnym zainteresowaniu naturą i zamiłowaniu do niej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group