Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 554
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Uczniowie z gminy Żarów rozpoczęli nowy rok szkolny

Poniedziałek, 3 września 2018, 17:12
Aktualizacja: Wtorek, 4 września 2018, 11:14
Autor: red
Gmina Żarów: Uczniowie z gminy Żarów rozpoczęli nowy rok szkolny
Fot. UM Żarów
Wakacyjny czas niestety dobiegł końca. Uczniowie w całej Polsce rozpoczęli dziś kolejny rok szkolny, który z pewnością dla wielu z nich i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy. Od rana we wszystkich szkolnych placówkach trwały uroczystości związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Uczniowie w galowych strojach rano stawili się w swoich szkołach, aby wspólnie z nauczycielami i rodzicami uroczyście powitać nowy rok szkolny.
- Cieszymy się, że wszyscy bezpiecznie wróciliście z wakacji do szkoły i jesteście gotowi na nowe wyzwania. Niech nowy rok szkolny przyniesie Wam same sukcesy, potwierdzone wysokimi ocenami w dzienniku, a nauka zawsze będzie źródłem przyjemności i satysfakcji - mówiła w imieniu całej kadry pedagogicznej dyrektor Szkoły Podstawowej w Żarowie Helena Słowik.

Uczniów żarowskiej podstawówki oraz gimnazjalistów powitał także burmistrz Leszek Michalak.
- Przed Wami drodzy uczniowie kolejny rok szkolny. Czas pełen nowych wyzwań, spotkań z rówieśnikami i przygód. Życzę Wam samych sukcesów i dużo radości. Przy zaangażowaniu oraz wsparciu nauczycieli, grona pedagogicznego i rodziców z pewnością będzie to kolejny udany rok szkolny - zapewniał burmistrz Leszek Michalak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group