Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 635
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Udanin najlepszy w Turnieju im. Cz. Żydka

Wiadomości: Jaroszów
Czwartek, 25 maja 2017, 15:25
Autor: red
Fot. UM Strzegom
W Jaroszowie został rozegrany jubileuszowy X Międzyszkolny Turniej Piłkarski im. Czesława Żydka – wieloletniego trenera i działacza Jaroszowskiego Klubu Sportowego "UNIA" Jaroszów.

W turnieju wzięło udział 7 szkół podstawowych z gminy Strzegom: z Jaroszowa, Kostrzy, Olszan, Goczałkowa, PSP nr 2, PSP nr 3 i PSP nr 4 i gościnnie - z Udanina. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy.

Uroczystego otwarcia jubileuszowego turnieju dokonał zastępca burmistrza Strzegomia - Wiesław Witkowski. Wręczenia pamiątkowych statuetek oraz medali dokonali radni Rady Miejskiej w Strzegom: Krystyna Lewicka i Zbigniew Miłek, wieloletni bramkarz Unii Jaroszów - Stanisław Wańcowicz oraz członkowie klubu: prezes Damian Głod, wiceprezesi: Wojciech Juzoń i Michał Czapla oraz sekretarz Janusz Zając.

Grupa A wyniki:
S.P. nr 2 - S.P. Goczałków 1-6
S.P. nr 4 - S.P. nr 3 4-3
S.P. Goczałków - S.P. nr 3 8-0
S.P. nr 2 - S.P. nr 4 0-3
S.P. nr 4 - S.P. Goczałków 1-3
S.P. nr 3 - S.P. nr 2 0-4

Tabela Grupa A:
1. S.P. Goczałków
2. S.P. nr 4
3. S.P. nr 2
4. S.P. nr 3

Grupa B wyniki:
S.P. Jaroszów - S.P. Kostrza 10-0
S.P. Udanin - S.P. Olszany 3-0
S.P. Kostrza - S.P. Olszany 0-2
S.P. Jaroszów - S.P. Udanin 1-2
S.P. Udanin - S.P. Kostrza 3-0
S.P. Olszany - S.P. Jaroszów 0-7

Tabela Grupa B:
1. S.P. Udanin
2. S.P. Jaroszów
3. S.P. Olszany
4. S.P. Kostrza

Mecz o 7 miejsce:
S.P. Kostrza - S.P. nr 3 1-7
Mecz o 5 miejsce:
S.P. nr 2 - S.P. Olszany 3-0
Mecz o 3 miejsce:
S.P. Jaroszów - S.P. nr 4 2-0
Mecz o 1 miejsce:
S.P. Udanin - S.P. Goczałków 4-0

Tabela końcowa
1. S.P. Udanin
2. S.P. Goczałków
3. S.P. Jaroszów
4. S.P. nr 4
5. S.P. nr 2
6. S.P. Olszany
7. S.P. nr 3
8. S.P. Kostrza

Nagrody indywidualne:
Najmłodszy zawodnik: Dawid Turbak (S. P. Kostrza)
Najlepszy bramkarz: Wiktor Pączek (S. P. Olszany)
Król strzelców: Paweł Markowski (S. P. Jaroszów)

Ponadto w międzyczasie rozgrywany został konkurs strzelecki oraz żonglerki.

Konkurs strzelecki:
1. Konrad Bobowski (S. P. Goczałków)
2. Wojciech Kłyszyński (S. P. Jaroszów)
3. Jakub Umer (S. P. nr 4)

Konkurs żonglerki:
1. Antoni Nowak (S. P. Udanin)
2. Adam Lubczyński (S. P. Olszany)
3. Jakub Kieloch (S. P. Udanin)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group