Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 892
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ugodził mężczyznę nożem podczas libacji alkoholowej

Piątek, 4 października 2013, 14:15
Aktualizacja: 14:18
Autor: red.
Świdnica: Ugodził mężczyznę nożem podczas libacji alkoholowej
Fot. archiwum
Od roku do 10 lat pozbawienia wolności może grozić zatrzymanemu przez policjantów ze Świdnicy 25–letniemu mieszkańcowi Świdnicy za ugodzenie nożem 28–letniego mężczyzny i spowodowanie u niego ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który w trakcie libacji alkoholowej pchnął nożem 28-letniego mieszkańca Świdnicy. Jak ustalili policjanci, podczas imprezy między mężczyznami doszło do kłótni, w trakcie której 25-latek ugodził nożem w brzuch 28-letniego mężczyznę. Ugodzony nożem z poważnymi obrażeniami w postaci odmy płucnej oraz krwotokiem wewnętrznym trafił do szpitala.

Do wytrzeźwienia i wyjaśnienia w policyjnym areszcie zatrzymano jeszcze dwie osoby 48-letnią kobietę i 41-letniego mężczyznę. Po wytrzeźwieniu i przesłuchaniu zatrzymani zostali zwolnieni. Zatrzymanemu 25-latkowi przedstawiony został zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Wobec mężczyzny zastosowany został areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Za czyn, którego się dopuścił może mu grozić od roku nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group