Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 647
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ukradli naczepę z towarem wartości blisko 230 tysięcy euro

Poniedziałek, 5 sierpnia 2013, 14:22
Aktualizacja: Wtorek, 6 sierpnia 2013, 3:51
Autor: red.
Region: Ukradli naczepę z towarem wartości blisko 230 tysięcy euro
Fot. archiwum
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności może grozić zatrzymanym przez policjantów mężczyznom, którzy dokonali kradzieży naczepy z aluminiowymi profilami z terenu Niemiec. Wartość strat na szkodę obywatela Niemiec wyniosła 230 tysięcy euro. Wszyscy zatrzymani zostali już przesłuchani. Wobec całej trójki zastosowane zostały miesięczne areszty.

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobromierzu wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, zatrzymali na terenie Dobromierza 3 mężczyzn w wieku od 41 do 49 lat.

Kilka dni temu z terenu Niemiec skradziona została naczepa, na której znajdowały się aluminiowe profile i pompy paliwowe. Wartość skradzionych przedmiotów na szkodę mieszkańca Niemiec wyniosła blisko 230 tysięcy euro.
W trakcie prowadzonych czynności na jednej z posesji na terenie Dobromierza policjanci ujawnili skradzioną naczepę. W trakcie cięcia profili na mniejsze części funkcjonariusze zatrzymują trzech mężczyzn, którzy pocięte profile ładują na inny samochód ciężarowy.

Podczas przesłuchania 49 i 48-latek przyznają się do kradzieży naczepy i paserki natomiast trzeci z mężczyzn nie przyznaje się do żadnego z przestępstw.

Wobec wszystkich zatrzymanych mężczyzn sąd zastosował areszty tymczasowe na okres 1 miesiąca.W tej sprawie policjanci prowadzą dalsze czynności.

Za czyn, którego się dopuścili może im grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group