Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 881
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Ukrywał w lodówce amfetaminę i marihuanę

Poniedziałek, 4 marca 2013, 14:12
Aktualizacja: 0:11
Autor: red.
Świebodzice: Ukrywał w lodówce amfetaminę i marihuanę
Fot. KPP Świdnica
Nawet do 8 lat pozbawienia wolności może grozić zatrzymanemu przez policjantów ze Świebodzic 28 letniemu mężczyźnie, który w swoim mieszkaniu w lodówce miał ukryte 1000 porcji amfetaminy i 15 porcji marihuany.

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadząc czynności ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, zatrzymali 28 letniego mieszkańca Świebodzic. Mężczyzna w swoim mieszkaniu w lodówce przechowywał pojemnik, w którym miał ukryte dwa woreczki foliowe z białym proszkiem oraz małe zawiniątko z zielonym suszem.
Po przeprowadzeniu badań przez techników kryminalistyki okazało się, iż jest to amfetamina i marihuana. Policjanci zabezpieczyli 15 porcji marihuany, natomiast z amfetaminy można byłoby uzyskać 1000 porcji produktu gotowego do sprzedaży.

W trakcie prowadzonych z zatrzymanym czynności przyznał się on do posiadania narkotyków. Został mu przedstawiony zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających.

Na bazie zgromadzonych przez policjantów materiałów wobec 28-latka zastosowany został dozór policyjny. Trzy razy w tygodniu będzie musiał meldować się na Komisariacie Policji w Świebodzicach. Obecnie policjanci ze Świebodzic wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest znaczna ich ilość nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group