Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 930
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Marcinowice: Uroczystość Dnia Strażaka w Gminie Marcinowice

Poniedziałek, 7 maja 2018, 11:32
Aktualizacja: 11:34
Autor: red
Gmina Marcinowice: Uroczystość Dnia Strażaka w Gminie Marcinowice
Fot. UG Marcinowice
W dniu 3 maja 2018 r. w kościele pw. św. Wacława w Marcinowicach odbyła się Uroczysta Msza Święta w intencji strażaków z gminy Marcinowice.

W nabożeństwie, któremu przewodniczył proboszcz parafii w Śmiałowicach ks. Marian Lewandowski, udział wzięli licznie przybyli strażacy z wszystkich jednostek OSP z terenu Gminy Marcinowice oraz włodarze gminy. Podczas mszy modlono się również w intencji ojczyzny Rzeczpospolitej Polski w związku z 227. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz naszej małej ojczyzny Gminy Marcinowice.

Na zakończenie mszy św. ks. kanonik Marian Lewandowski, Wójt Gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski oraz Komendant Gminny OSP Arkadiusz Kulig podziękowali strażakom za ich służbę i poświęcenie, składając najlepsze życzenia strażakom i ich rodzinom. Wójt Gminy Marcinowice wraz z Przewodnicząca Rady Gminy Marcinowice Bożeną Lemą wręczyli symboliczne bukiety kwiatów dla druhen i druhów, na ręce Prezesa Zarządu Gminnego OSP Czesława Wawro oraz Komendanta Gminnego OSP Arkadiusza Kuliga.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group