Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 993
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Waszawa: Urzędnik z magistratu ekspertem ministerstwa

Wtorek, 4 stycznia 2011, 15:17
Aktualizacja: Środa, 5 stycznia 2011, 7:15
Autor: red.
Świdnica/Waszawa: Urzędnik z magistratu ekspertem ministerstwa
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Minister Gospodarki powołał na eksperta w obszarze zamówień publicznych Zbigniewa Kosarzewskiego, dyrektora Miejskiego Biura Przetargów Urzędu Miejskiego. Ma się on zająć oceną wniosków o dofinansowanie w ramach programów unijnych, oceną prawidłowości przeprowadzenia postępowań przetargowych oraz oceną podpisanych umów pod względem zgodności z dokumentacją przetargową i przepisami Kodeksu cywilnego.

W konkursie na ekspertów zewnętrznych w zakresie zamówień publicznych ogłoszonym przez Departament Funduszy Europejskich w Ministerstwie Gospodarki wystartowało 110 osób z całej Polski. Spośród kandydatów komisja oceniająca wybrała 31 osób. Otrzymali oni największą liczbę punktów, a ocenie podlegały m. in. wydane opinie prawne, ilość publikacji, przeprowadzone szkolenia.

- Znalazłem się w czołówce najlepiej ocenionych kandydatów. Bardzo mnie cieszy tak wysoka nota - mówi Zbigniew Kosarzewski. - Obowiązki, do których zostałem powołany, nie są dla mnie całkiem nowe. Przez wiele lat pełniłem funkcję arbitra Urzędu Zamówień Publicznych, od lat jestem także biegłym sądowym z zakresu zamówień publicznych. Myślę, że moje doświadczenie pozwoli na dobrą pracę na rzecz ministerstwa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group