Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 985
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Utalentowana Hania

Poniedziałek, 29 czerwca 2020, 17:47
Autor: red
Strzegom: Utalentowana Hania
Fot. UM Strzegom
Hania Leszczyńska z Publicznego Przedszkola nr 4 w Strzegomiu jest dziewczynką wielu talentów. Posiada zdolności wokalne, taneczne oraz plastyczne. W trakcie zdalnej edukacji brała udział w 3 konkursach plastycznych.

Polskie Radio Dzieciom obchodziło swoje 5. urodziny. W związku z tym ważnym wydarzeniem zaprosiło dzieci do licznych konkursów. Nasza Hania wzięła udział w konkursie plastycznym - narysowała piękny rysunek, za który otrzymała nagrodę - 2 płyty CD z piosenkami dla dzieci pt. "Głosem dziecka".

Kolejnym konkursem, w którym Hania wzięła udział był konkurs na rysunek z "Gry Małego Artysty" z okazji "Dnia Dziecka". Uczestnicy mieli wysłać swoją pracę i krótko uzasadnić, dlaczego nagroda "powinna trafić do mnie". Hania otrzymała w nagrodę "Zeszyt ćwiczeń z podstaw rysunku - kreska i faktura" oraz nagrodę specjalną - wsparcie nauczyciela podczas nauki workbooka.

"Lecą boćki" to konkurs , który ogłosiła Fundacja ProNatura i Energa dla najmłodszych w przededniu "Dnia Dziecka" i "Dnia Bociana". Praca musiała być zainspirowana książeczką "Lecą boćki". Hania wysłała swoją pracę i otrzymała nagrodę.

Ponadto, oprócz zadań realizowanych w zdalnej nauce przedszkolnej nasza wychowanka utrwalała zdobytą wiedzę i umiejętności szkolne na platformie SQULA do nauki zdalnej. Ćwicząc ze SQULĄ, zdobywała monety, które wymieniała na nagrody. Im więcej ćwiczyła, tym więcej zdobywała monet. Dziewczynka zrealizowała poziom przedszkolny oraz poziom I klasy szkoły podstawowej. Trzykrotnie zdobyła nagrody z platformy. Hania w tym roku zakończyła edukację przedszkolną i od września rozpocznie naukę w I klasie .

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group