Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 712
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Utalentowana młodzież

Czwartek, 23 czerwca 2022, 9:28
Autor: red
Żarów: Utalentowana młodzież
Fot. UM Żarów
W Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie można oglądać prace dzieci, młodzieży, a także dorosłych uczestników zajęć „Szkic i Malarstwo”, których opiekunem jest Elżbieta Kulas.

Kilka dni temu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w pracowni plastycznej, którego zwieńczeniem był wernisaż prac wszystkich uczestników. Na wystawie znalazło się kilkadziesiąt prac dzieci i młodzieży, które powstały w roku szkolnym 2021/2022. Młodzi artyści otrzymali dyplomy za udział w plastycznych zajęciach. A co uczestnikom dają te zajęcia?

– Chwilę relaksu, uczucie satysfakcji ze spędzonego czasu na tym, co się lubi, inspiracje, przyjemność – tak mówią uczestnicy zajęć „Szkic i malarstwo”.

Gratulacje na ręce młodych żarowskich artystów składali Tomasz Pietrzyk, Anna Suchodolska i Elżbieta Kulas z Gminnego Centrum Kultury i Sportu, a także dumni rodzice, dziadkowie i opiekunowie.

- Serdecznie Wam gratulujemy. Wszystkie Wasze prace są wyjątkowe i niepowtarzalne, bo każdy z Was ma swój własny styl oraz interpretację. Dla nas są to małe arcydzieła, które z dumą będziemy prezentować podczas różnych okazji. Dziękujemy za udział w zajęciach i życzymy Wam wspaniałych i bezpiecznych wakacji – gratulowała uczestnikom Elżbieta Kulas z GCKiS.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group