Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 862
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Uwaga od jutra wakacyjny rozkład jazdy

Niedziela, 26 czerwca 2011, 9:24
Aktualizacja: 11:26
Autor: red.
Świdnica: Uwaga od jutra wakacyjny rozkład jazdy
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Uczulamy wszystkich mieszkańców Świdnicy korzystających z usług komunikacji miejskiej. Od jutra obowiązywać będzie nowy, wakacyjny rozkład jazdy.

Począwszy od poniedziałku, 27 czerwca, do końca wakacji, obowiązywać będzie zmieniony rozkład jazdy autobusów.Wymiana rozkładów na przystankach nastąpiła w dniach 25-26 czerwca. - Prosimy zwrócić uwagę na termin obowiązywania rozkładu i wcześniejsze zapoznanie się z wprowadzanymi zmianami - informuje Agnieszka Dochniak ze świdnickiego Urzędu Miejskiego.Rozkład letni dostępny jest na stronie internetowej www.mpk.swidnica.p

Zgodnie z tradycją już w czasie wypoczynku letniego dzieci i młodzież mogą skorzystać z biletu wakacyjnego. W zależności od liczby stref jego cena wynosi 16 zł, 18 zł lub 21 zł za miesiąc. W roku szkolnym taki bilet kosztuje ponad dwa razy więcej.

- Zachęcając do zakupu, informujemy, że bilety wakacyjne oprócz ważności na trasie przejazdu obowiązują na wszystkich liniach komunikacyjnych na obszarze miasta. Ilość przejazdów nie jest ograniczona.Dodatkowo bilet wakacyjny upoważnia do 50-procentowej zniżki przy zakupie biletu na basen otwarty Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - informuje Agnieszka Dochniak.
Bilety można kupić w kasie biletowej MPK na pl. Grunwaldzkim. Ważne są w lipcu i sierpniu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group