Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 528
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: W blasku odblasków

Środa, 9 grudnia 2015, 12:21
Autor: opr.red.
Świdnica: W blasku odblasków
Fot. www.sm.swidnica.pl
Takie właśnie motto przyświeca inicjatywie z jaką wyszła świdnicka formacja Straży Miejskiej. Nie lada okazją do przeprowadzenia akcji z nią związanej będzie Jarmark Bożonarodzeniowy, który już za parę dni, za sprawą Urzędu Miejskiego w Świdnicy, będzie gościł w Rynku.

Oprócz wielu przygotowanych atrakcji jest i ta przygotowana przez strażników miejskich. W dniu 12 grudnia o godz. 12:00 w pełnym rynsztunku i umundurowaniu, na swoim koniu, klaczy o imieniu Rosa, wjedzie do Rynku strażniczka Monika. Jest ona miłośniczką zwierząt, bardzo zaangażowaną w niesieniu im pomocy. Funkcję tą wykonuje altruistycznie, poświęcając swój wolny czas na takie działania.

To właśnie strażniczka Monika będzie rozdawać dzieciom odblaski i słodycze, wręczając je będziemy wskazywała zalety noszenia odblasków oraz to, jak znakomicie wpływają na ich bezpieczeństwo. Druga okazja spotkania się z Moniką i jej koniem będzie miała miejsce w dniu 20 grudnia od godz. 13:00. Wtedy też, uświetni swoją obecnością Wigilię Wszystkich Świdniczan.

Pragniemy przy tym wspomnieć, że koń pani Moniki Rosa to w całym tego słowa znaczeniu, gwiazda filmowa, która sześć miesięcy temu zagrała rolę konia księżniczki w dużo nakładowym przedsięwzięciu, realizowanym przez egipskiego reżysera. Akcja filmu rozgrywała się na terenie Zamku Książ, a Rosa świetnie wywiązała się z powierzonej roli.

Zapraszamy zatem wszystkie dzieci do skorzystania z możliwości osobistego poznania strażniczki Moniki i jej konia Rosy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group