• Czwartek, 17 października 2019
  • Godz. 12:33
  • Imieniny: Małgorzaty, Ignacego, Wiktora, Marity
  • Czytających: 771
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

W Jedlinie–Zdroju na remis, pierwsza porażka Goli Świdnickiej

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 7 października 2013, 22:31
Aktualizacja: 22:33
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarze LKS–u Gola Świdnicka po raz pierwszy w tym sezonie (grupa II klasy A) zgubili punkty przegrywając na wyjeździe z Zielonymi Łagiewniki 1:2. W grupie I klasy A w hicie kolejki Zdrój Jedlina–Zdrój zremisował z Granitem Roztoka 1:1.

9. kolejka klasy A – grupa I
Czarni Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce 8:1
Biały Orzeł Mieroszów - Unia Jaroszów 3:0
Gwarek Wałbrzych - KS Walim 1:0
Tęcza Bolesławice - Sudety Dziećmorowice 3:3
Nysa Kłaczyna - Wenus Nowice 1:1
Włókniarz Głuszyca - Grom Witków 2:2
Zieloni Mrowiny - Cukrownik Pszenno 0:2
Zdrój Jedlina Zdrój - Granit Roztoka 1:1

Tabela
1. Granit Roztoka---------9 - 25 - 20-6
2. Zdrój Jedlina Zdrój-----9 - 20 - 20-12
3. Sudety Dziećmorow.---9 - 19 - 26-13
4. Czarni Wałbrzych------9 - 18 - 26-19
5. Wenus Nowice----------9 - 16 - 27-12
6. Grom Witków-----------9 - 15 - 24-15
7. Gwarek Wałbrzych-----9 - 13 - 15-14
8. Unia Jaroszów----------9 - 12 - 17-15
9. Włókniarz Głuszyca----9 - 12 - 15-16
10. Cukrownik Pszenno---9 - 11 - 14-15
11. KS Walim---------------9 - 11 - 17-25
12. Orzeł Mieroszów------9 - 10 -16-19
13. Tęcza Bolesławice----9 - 10 - 16-27
14. Nysa Kłaczyna---------9 - 5 - 9-14
15. Zieloni Mrowiny--------9 - 5 - 12-25
16. Górnik Boguszów-G.---9 - 3 - 9-36

9. kolejka klasy A – grupa II
Płomień Makowice - Wieża Rudnica 7:4
Zieloni Łagiewniki - LKS Gola Świdnicka 2:1
Skałki Stolec - Ślęża Ciepłowody 4:0
Delta Słupice - Rawa Boleścin 0:3
Czarni Sieniawka - Niemczanka Niemcza 0:3
Polonia Ząbkowice Śląskie - Boxmet Piskorzów 3:1
Koliber Uciechów - Błękitni Owiesno 1:0
Tarnovia Tarnów - Zgoda Grodziszcze 5:2

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka------9 - 24 - 31-8
2. Polonia Ząbkowice Śl.---9 - 24 - 34-14
3. Płomień Makowice-------9 - 21 - 37-17
4. Skałki Stolec--------------9 - 18 - 33-11
5. Niemczanka Niemcza----9 - 18 - 19-14
6. Tarnovia Tarnów---------9 - 15 - 24-32
7. Delta Słupice--------------9 - 15 - 21-18
8. Zieloni Łagiewniki---------9 - 14 - 19-18
9. Koliber Uciechów----------9 - 13 - 17-16
10. Czarni Sieniawka--------9 - 12 - 17-22
11. Rawa Boleścin-----------9 - 11 - 25-30
12. Ślęża Ciepłowody--------9 - 7 - 8-21
13. Zgoda Grodziszcze-------9 - 7 - 18-30
14. Wieża Rudnica------------9 - 7 - 22-39
15. Boxmet Piskorzów--------9 - 5 - 15-30
16. Błękitni Owiesno----------9 - 0 - 14-34

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group