Czytających: 1958

III-liga piłkarska: W meczu Polonii z Lechią kibice bramek nie zobaczyli (zapis relacji z meczu)

Sobota, 15 października 2011, 18:12
Aktualizacja: 22:14
Lechia Zielona Góra była kolejną przeszkodą biało–zielonych w walce o siódmą wygraną w tym sezonie. Jak się okazało na finiszu, ta sztuka się jednak nie udała, Polonia bezbramkowo zremisowała ze spadkowiczem z II–ligi, przedłużając serię meczów bez porażki do dziewięciu.

Zapis relacji z meczu

Do rozpoczęcia meczu około pół godziny, podajemy składy obu ekip:

Polonia: Pierzga, Borowy, Bielski, Smoczyk, Lato, Goździejewski, Szuba, Śmiałowski, Filipczak, Łagiewka, Tobiasz, na ławce: Stitou, Hajłasz, Morawski, M. Salamon, Chmiel, Starczukowski, Lub

Lechia: Dłoniak, Tyktor, Górski, Sucharek, Figiel, Kolouszek, Rakociński, Ziętek, Cipior, Kojder Humiński, na ławce: Solecki, Skrzyński, Haraś, Niewiadomski, Małecki

Trójka sędziowska z Lubina: Dominik Pasek, Marcin Nawracaj, Adrian Skorupa

1' - rozpoczynamy spotkanie

5' - dobra okazja Tobiasza, ale za długo zwlekał z oddaniem strzału, w efekcie powstrzymany przez obrońców rywali

13' - strzał Śmiałowskiego zablokowany, tylko rzut rożny

16' - rzut rożny dla Polonii, dośrodkowanie Laty uderza głową Tobiasz, ale łapie bramkarz

22' - rzut rożny dla Lechii, ale bez zagrożenia

27' - groźna kontra gości, bardzo dobrze broni Pierzga

29' - Śmiałowski z dystansu, dobrze spisuje się jednak bramkarz zielonogórski

30' - kontra przeciwników, ostatnie podanie na nasze szczęście niecelne

37' - uderzenie z dystansu Kojdera, obok bramki Pierzgi

45' - koniec pierwszej połowy

46' - rozpoczynamy drugą część gry

55' - jak na razie niewiele się dzieje, gra toczy się głównie w środkowej części boiska

62' - świetna akcja biało-zielonych, dośrodkowanie Laty głową strzela Filipczak, ale znakomitą paradą popisuje się golkiper przyjezdnych

65' - zmiana w drużynie gości Małecki za Cipiora, na boisku wciąż bez bramek

75' - z boiska wieje nudą, tymczasem zmiana u nas - Hajłasz za Goździejewskiego

77' - Luber za Szubę miejmy nadzieję że zmiany okażą się trafne

80' - piłka wpada do naszej bramki, sędzia na szczęście dla nas odgwizduje faul

81' - bardzo dobre uderzenie z dystansu Śmiałowskiego, piłkę nad poprzeczką przenosi golkiper rywali

87' - Niewiadomski za Sucharka

90' - Hajłasz próbował wykorzystać błąd obrońców, ale strzał obok bramki

90' - Morawski za Tobiasza

90' - Pierzga broni ofiarnie sytuację sam na sam

93' - koniec meczu Polonia bezbramkowo remisuje z zielonogórską Lechią