Czytających: 2232

IV-liga piłkarska: W pojedynku beniaminków lepszy AKS

Niedziela, 6 listopada 2011, 12:36
Aktualizacja: 12:38
Walczący jak na razie o utrzymanie w piłkarskiej IV–lidze AKS Strzegom pokonał na własnym terenie przedostatnią w tabeli Iskrę Kochlice 2:0.

Od początku starcia zespołem, który wyrażał zdecydowanie więcej chęci na odniesienie zwycięstwa byli zawodnicy ze Strzegomia. Przez większą część pierwszej odsłony gospodarze nie mieli jednak pomysłu na sforsowanie defensywy przeciwnika, ta sztuka udała się w 43. minucie. Dogranie od Konarskiego wykorzystał Arendarczyk i było 1:0. Wynik spotkania ustalił w 73. minucie po indywidualnej akcji Konarski. AKS Strzegom odniósł bardzo ważne zwycięstwo, pokonując Iskrę Kochlice 2:0.

AKS: Główka, Wiśniewski, Gandurski, Adham, Burszta, Lenio, Kozioł, Buryło, Serkies, Arendarczyk, Konarski oraz Trawka, Bielawski, Borkowski