Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 874
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: W Świebodzicach było wietrznie, ale zabawa była świetna

Poniedziałek, 20 czerwca 2011, 14:15
Aktualizacja: 14:20
Autor: red.
Świebodzice: W Świebodzicach było wietrznie, ale zabawa była świetna
Fot. użyczone
Pogoda nie rozpieszczała nas przez miniony weekend, jednak nie odstraszyło to mieszkańców Świebodzic od udziału w święcie miasta. Dwudniowa impreza odbyła się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Rekreacyjnej.

Najwięcej osób pojawiło się tradycyjnie podczas koncertów głównych gwiazd Dni Świebodzic – w sobotę był to zespół Bayer Full, w niedzielę Lao Che.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych – były dmuchańce, wesołe miasteczko, trampoliny, itd. W sobotę m. in. rodziny mogły wybrać się na bezpłatną przejażdżkę bryczką po Parku Książańskim, dzięki dobrej współpracy z dyrekcją parku i Stadniną Ogierów w Książu. Świetny koncert dał Don Wasyl Junior z zespołem, zagrali także Klezmasters i Sony Blues. Swoje umiejętności wokalne prezentowali w sobotę także podopieczni Miejskiego Domu Kultury. Wieczorny Koncert Bayer Full zgromadził prawdziwe tłumy, mogliśmy usłyszeć takie przeboje jak „Żono moja” czy „Wszyscy Polacy”, które publiczność śpiewała razem z zespołem. Dyskoteka pod gwiazdami trwała do późnych godzin nocnych.

W niedzielę maluchy miały cały blok animacji i zabaw, a późnym popołudniem starszych rozśmieszali panowie z Kabaretu Elita. Wystąpiły także dzieci z przedszkoli i szkół w mieście, Chód Akord oraz zespół Cool Time. Na koniec zagrał zespół Lao Che.

Podczas Dni Świebodzic mieszkańcy i odwiedzający nas goście mogli kupić Dukata Świebodzickiego, okolicznościową monetę przygotowaną specjalnie z okazji święta miasta. Dukaty są nadal dostępne w kilkunastu punktach miasta, ich adresy znaleźć można na plakatach oraz na portalu miejskim www.swiebodzice.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group