Czwartek, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 542
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W Świebodzicach podłożą bombę

Wiadomości: Region - Świebodzice
Czwartek, 18 marca 2010, 8:45
Aktualizacja: 8:46
Autor: UM Świebodzice, opr. MaS
Fot. UM Świebodzice
I będą ewakuować halę pełną ludzi, a na końcu spalą Marzanny, które uroczyście ugaszą strażacy. Może po tym zima wreszcie sobie pójdzie.

15 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Świebodzicach rozpoczął się Tydzień Promocji Zdrowego Stylu Życia. Wielkim finałem projektu jest jutrzejszy happening „Razem po zdrowie”, który szkoła organizuje wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Wezmą w nim udział uczniowie świebodzickich szkół, w ramach pożegnania zimy i przywitania wiosny. A w programie wiele atrakcji - bieg "Policz się z cukrzycą", prowadzony ulicami Osiedla Piastowskiego, pokazy ratownictwa medycznego i zachowań bezpiecznych, program artystyczny, tradycyjne pożegnanie zimy oraz podsumowanie XVIII Finału WOŚP.

Impreza rozpoczyna się o godz. 9.00 i potrwa do południa. Jednym z bardziej widowiskowych elementów będzie ewakuacja hali pełnej młodzieży. Scenariusz wygląda następująco: ktoś dzwoni z informacją, że w obiekcie podłożono bombę. Do akcji przystępują policja i straż pożarna. Trzeba ewakuować wszystkich ludzi, a może to być nawet około tysiąca osób. W trakcie ewakuacji okazuje się, że na terenie obiektu jest uzbrojony i niebezpieczny napastnik... Jak widać, będzie się działo.

Na koniec całej imprezy nastąpi wielkie „przeganianie” zimy – szkoły przyniosą ze sobą Marzanny, które zostaną podpalone, a potem ugaszone, czyli utopione przez strażaków.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group