Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 936
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wakacje z talentami

Piątek, 23 sierpnia 2013, 9:29
Aktualizacja: 11:30
Autor: red.
Świdnica: Wakacje z talentami
Fot. użyczone
Galeria Świdnicka i Agencja ARTE zapraszają na trzeci już koncert Wakacje z Talentami.

W niedzielę, 25 sierpnia o godz. 16.00 na scenie Galerii Świdnickiej wystąpią uczestniczki zajęć w Studiu Piosenki Meluzyna w Świebodzicach, które działa przy Stowarzyszeniu Bona Fide: Klaudia Zyska, Julia Byra, Angelika Lech, Joanna Mirowska, Oliwia Andrasz, Klaudia Wysoczańska i Żaneta Dudka. Opiekunem dziewcząt jest Joanna Gulbicka-Byra.

- Chcieliśmy podczas wakacji dać zdolnej młodzieży powiatu świdnickiego i dzierżoniowskiego możliwość zaprezentowania swojego talentu wokalnego, muzycznego czy tanecznego. Pomysł spodobał się młodym ludziom, udało się przygotować trzy koncerty. Na ostatni zapraszamy w najbliższą niedzielę. Prawdopodobnie z talentami będziemy się spotykać nadal podczas roku szkolnego. Bardzo nas cieszy, że galeria staje się nie tylko miejscem zakupów, ale miejscem sympatycznych, artystycznych spotkań – mówi Beata Moskal-Słaniewska, specjalista ds. marketingu świdnickiego centrum.

W czerwcu w galerii wystąpili formacja Sticky Icky - funky hip hop jazz, Partycja Mizerska i formacja Break Dance. W lipcu prezentowała się kolejna zdolna wokalistka Aneta Klemaczak, a Grupa "Renegades" i dj Slime wystąpiła w programie „Krótka historia o...” - pokazie tańca i turntablismu. Najbliższa niedziela należy do młodych artystek ze Świebodzic.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group