Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 604
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wakacyjne krwiobranie

Poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 14:57
Aktualizacja: 14:58
Autor: red.
Świebodzice: Wakacyjne krwiobranie
Fot. UM Świebodzice
Nie przeszkodził okres urlopowy oraz fakt, że w jego trakcie wielu świebodziczan przebywało poza miastem. Nie przeszkodziła również towarzysząca lipcowej zbiórce deszczowa pogoda. Po raz kolejny świebodziczanie stanęli na wysokości zadania i udowodnili, że chcąc nieść pomoc nie liczą się żadne przeciwności.

W dwóch wakacyjnych akacjach poboru udało się zebrać 30 litrów krwi. Lipcowa zbiórka odbyła się w siedzibie firmy Steilmann. Wówczas życiodajny płyn zbierany był z myślą o konkretnej osobie - pani Edycie, ciężko chorej pracownicy przedsiębiorstwa. Dzięki zaangażowaniu wielu z Państwa zbiórka zakończyła się bardzo dobrym wynikiem - 21 litrów krwi.

Niespełna dwa tygodnie później, we wtorek, 12 sierpnia, w sali MDK odbyła się kolejna akcja. Tym razem auto RCKiK wyjechało ze Świebodzic z dziewięcioma litrami. Zgodnie z tradycją wśród krwiodawców rozlosowano nagrodę niespodziankę. Ufundowany przez firmę MKKBags ekskluzywny skórzany portfel wygrał pan Bogusław Wójcik.

Dziękujemy Państwu za wielkie serce i chęć niesienia pomocy, i już dziś zapraszamy na kolejne krwiobranie - 14 października, oczywiście do sali MDK.

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group