Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 986
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Region: Wałbrzyscy parlamentarzyści z PO krytykują budżet

Czwartek, 4 lutego 2016, 18:46
Aktualizacja: Piątek, 5 lutego 2016, 7:22
Autor: opr.red.
Świdnica/Region: Wałbrzyscy parlamentarzyści z PO krytykują budżet
Fot. red.
Według posłów Platformy Obywatelskiej z naszego regionu, rząd Prawa i Sprawiedliwości poskąpił pieniędzy dla naszego regionu.

Sejm RP przyjął budżet państwa na rok 2016.

- Zgłaszane przez posłów z naszego regionu poprawki, zapewniające finansowanie ważnych dla mieszkańców inwestycji zostały przez PiS odrzucone – alarmują parlamentarzyści PO.

Podczas głosowania nad budżetem państwa, Platforma Obywatelska, reprezentowana m.in. przez wałbrzyskie posłanki Izabelę Katarzynę Mrzygłocką i Agnieszkę Kołacz-Leszczyńską oraz Tomasza Siemoniaka, głosowała za przyjęciem poprawek, które dotyczyły naszego regionu.

Posłowie PiS odrzucili bardzo ważną poprawkę dla mieszkańców Świdnicy zgłoszoną przez Platformę Obywatelską. Dotyczyła ona dofinansowania wykonania badań środowiskowych i prac planistycznych niezbędnych dla budowy miejskiej obwodnicy. Wśród poprawek zalazła się także kwota 4 mln, która miał być przeznaczona na modernizację stadionu sportowego w Świdnicy. Ta niezwykle ważna i potrzebna dla środowiska sportowego inwestycja również nie zyskała akceptacji rządzącej partii. Posłowie PiS nie pozwolili także na dofinansowanie niezbędnych prac przy renowacji wnętrz Katedry św. Stanisława i św. Wacława w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group