Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 902
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wałbrzyska wojna na oświadczenia

Piątek, 15 lutego 2013, 10:31
Aktualizacja: 10:32
Autor: red.
Wałbrzych: Wałbrzyska wojna na oświadczenia
Fot. red.
W ostatnich dniach w Wałbrzychu zawrzało, bowiem Telewizja Dami podała informację, że do Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych wkroczyli agencji Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Tym informacjom zdecydowanie zaprzecza prezes MZUK–u Andrzej Kosiór. Swoje oświadczenie wydała również TV Dami. Oba oświadczenia prezentujemy poniżej.

Oświadczenia Andrzeja Kosióra:
Oświadczenie:

W związku z nieprawdziwymi informacjami Telewizji Dami, informuję, że oficerowie CBA nie „wkroczyli” i nie kontrolują spółki MZUK.

Prawdopodobnie ktoś anonimowy, jak stwierdza sama TV Dami, wprowadził tę telewizję w błąd w związku z tym, że we wtorek 12 lutego br., na zlecenie prokuratury, uprawniony funkcjonariusz prosił nas o archiwalną informację o wynagrodzeniu wypłaconym przez Spółkę w latach 2008-2009.

Prezes Zarządu
Andrzej Kosiór

Oświadczenie TV Dami:

OŚWIADCZENIE:

W związku z wydanym oświadczeniem prezesa Andrzeja Kosióra o nieprawdziwej informacji dotyczącej wkroczenia funkcjonariuszy CBA do Spółki MZUK podaną przez Telewizję Dami Wałbrzych oświadczamy, iż informacja ta została potwierdzona mailowo przez rzecznika prasowego CBA Jacka Dobrzyńskiego w dniu 13. 02. 2013 roku. Prezes Andrzej Kosiór miał możliwość odpowiedzi na pytanie dziennikarza dotyczące obecności i celu wizyty funkcjonariuszy CBA, jednak- jak widzieli widzowie- z niej nie skorzystał. Odnosząc się do stwierdzenia, iż Telewizja Dami Wałbrzych została wprowadzona w błąd- stanowczo zaprzeczamy. Wszelkie informacje, które podajemy widzom są rzetelnie sprawdzane i weryfikowane.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group