Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 968
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Walczą z cukrzycą

Niedziela, 1 grudnia 2019, 11:48
Autor: red
Świebodzice: Walczą z cukrzycą
Fot. UM Świebodzice
22 listopada (piątek) członkowie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Świebodzicach, zaprosili burmistrza miasta – Pawła Ozgę oraz sekretarz – Sabinę Cebulę, do wspólnych obchodów Światowego Dnia Cukrzycy.

Krystyna Michalska, prezes koła miejskiego, przywitała zgromadzonych gości i serdecznie podziękowała wszystkim za przybycie. Następnie głos zabrał burmistrz, który wręczył kwiaty i złożył obecnym życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Zapewnił, że atmosfera spotkań w siedzibie stowarzyszenia jest wyjątkowa i zawsze z przyjemnością uczestniczy w wydarzeniach organizowanych przez zarząd.

Podczas uroczystości burmistrz miasta Paweł Ozga i sekretarz miasta Sabina Cebula otrzymali wyróżnienia za szczególne zasługi na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, zaś Kazimierz Piątek dostał puchar za najlepsze wyniki w walce z cukrzycą. Dodatkowe wyróżnienie przyznano wnuczce pani Danuty Urbaniak, za zasługi jako mały wolontariusz stowarzyszenia. Złotą odznakę za 20 lat wytrwałej pracy i zaangażowania w działalność koła miejskiego otrzymała Prezes Krystyna Michalska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group