Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 926
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Waldemar Pawlak spotka się z samorządowcami

Czwartek, 16 czerwca 2011, 9:24
Aktualizacja: 9:51
Autor: red.
Świdnica: Waldemar Pawlak spotka się z samorządowcami
Fot. Wiktor Bąkiewicz
W Kancelarii Premiera RP oraz na ręce szefowej gabinetu politycznego Ministra Gospodarki w środę, 15 czerwca złożony został apel samorządowców z Dolnego Śląska, Opolszczyzny i Wielkopolski. Interwencja prezydentów, burmistrzów i wójtów ma związek z nagłą zmianą zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest–Park”.

„Zwracamy się do Pana ze stanowczą prośbą o osobiste zainteresowanie oraz interwencję w sprawie zmiany zarządu (...). Z woli Ministra Gospodarki menedżerowie, przez minionych kilkanaście lat osiągający wyśmienite rezultaty, zastąpieni zostali przez osoby, których dokonania w sferze działalności gospodarczej są całkowicie nieznane” – napisali samorządowcy do Premiera RP, Donalda Tuska.'

Stanowisko to powstało w wyniku wtorkowego, 14 czerwca, spotkania przedstawicieli ponad 30 samorządów w Świdnicy, na których terenie działają podstrefy WSSE „Invest-Park”. Apel samorządowców w Warszawie złożył prezydent Świdnicy, Wojciech Murdzek.

Wynikiem rozmów prezydenta Murdzka z Agnieszką Sędrowską, szefową gabinetu politycznego Ministra Gospodarki jest spotkanie przedstawicieli samorządów z wicepremierem, ministrem gospodarki, Waldemarem Pawlakiem, zaplanowane na 29 czerwca.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group