Czwartek, 2 kwietnia
Imieniny: Franciszka, Teodozji, Urbana, Wałdysława
Czytających: 324
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walentynki w Kalnie

Wiadomości: Kalno
Środa, 26 lutego 2020, 13:22
Autor: red
Fot. UM Żarów
Niektórzy czekają na nie cały rok, inni wręcz przeciwnie. Walentynki – coroczne święto zakochanych było okazją do wspólnej zabawy walentynkowej, którą dla mieszkańców Kalna zorganizowali mieszkańcy.

Jak przystało na tę wyjątkową okazję, cała świetlica wiejska została przystrojona w czerwone akcenty – balonowe serca, a goście zadbali o czerwony strój.

– Po raz kolejny mieszkańcy Kalna udowodnili, że w życiu społecznym ważne jest, aby był czas na pracę i zabawę. Mieszkańcy Kalna i ich przyjaciele walentynkowy wieczór spędzili razem w swojej świetlicy wiejskiej. Sala została pięknie ubrana w czerwone akcenty, wszędzie były serduszka i miłość górowała nad wszystkim. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały pyszną domową kolację, goście zadbali o czerwone kreacje, dodatki, gadżety. Nasz DJ dobrał same piosenki o miłości, zabawa do białego rana przesycona była dobrą rodzinną atmosferą. Dziękujemy naszym gościom za udział w zabawie. Wspomnienia zostaną na długo w naszej pamięci – mówi Ewa Wołek mieszkanka Kalna.

Dochód z imprezy walentynkowej został przeznaczony na zakup nowych karniszy i zasłon do świetlicy wiejskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group