Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 1015
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wandale zniszczyli znaki drogowe

Sobota, 10 września 2016, 16:12
Autor: red
Świebodzice: Wandale zniszczyli znaki drogowe
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, przebywając już po służbie na terenie Świebodzic, przyczynił się do ustalenia i ukarania mandatami karnymi dwóch wandali niszczących znaki drogowe.

Zdarzenie miało miejsce 25 sierpnia, późnym wieczorem, w Świebodzicach. Przebywający tam, już po służbie, policjant z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze zauważył dwóch agresywnych, młodych ludzi niszczących znaki drogowe. Mężczyźni wyginali znaki, a następnie skakali po nich. Niezwłocznie zareagował i powiadomił o zajściu oficera dyżurnego miejscowej jednostki policji. Niezależnie od powyższego podążał za wandalami oddalającymi się od miejsca zdarzenia, w końcu zatrzymując ich, aż do przyjazdu umundurowanego patrolu. Kiedy miejscowi funkcjonariusze przybyli na miejsce przejęli wykonywanie czynności.

Za swoje zachowanie dwaj nieodpowiedzialni młodzieńcy ze Świebodzic, ukarani zostali mandatami karnymi po 500 zł każdy. Ponadto znaki przywrócone zostały przez sprawców do stanu pierwotnego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group