Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 504
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zastruże: Wczoraj przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki

Wtorek, 17 października 2017, 7:33
Autor: red
Zastruże: Wczoraj przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki
Fot. UM Żarów
Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu są już pełnoprawnymi uczniami.

Podczas uroczystego ślubowania udowodnili, że doskonale potrafią śpiewać, tańczyć, recytować i sumiennie pracować. Dla pierwszaków ze szkolnej podstawówki był to wyjątkowy dzień.

- O Was nie można już tylko mówić dzieci, o Was należy już powiedzieć uczniowie szkoły. To tutaj będziecie zdobywać wiedzę, poznawać nowych przyjaciół i przeżywać chwile radości. Serdecznie gratuluję Wam dzisiejszego awansu wejścia w poczet uczniowskiej społeczności. Składam także życzenia wszystkim nauczycielom i pedagogom. Dziękujemy za Wasz codzienny trud, wrażliwość na potrzeby najmłodszych, poświęcenie i zaangażowanie w pracy z dziećmi - mówił Grzegorz Osiecki zastępca burmistrza.

Wszystkich pierwszoklasistów magicznym mieczem pasowała w trakcie uroczystości dyrektor szkoły Krystyna Wardach. To była dla nich doniosła chwila.
- Program artystyczny, który pod kierunkiem nauczycieli przygotowali uczniowie pierwszych klas został profesjonalnie przygotowany. Pierwszoklasiści udowodnili, że są gotowi do podjęcia nauki w szkolnych murach. Serdecznie Wam gratuluję i życzę, aby każdy nowy dzień w naszej szkole był pełen radości, uśmiechu i kolejnych nowych przygód - gratulowała pierwszoklasistom Krystyna Wardach dyrektor Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu.

Podczas uroczystości pasowania pierwszoklasistów nie zabrakło również życzeń z okazji Dnia Nauczyciela. Życzenia składali wszyscy zaproszeni goście oraz uczniowie szkolnej placówki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group