Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 575
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wędkarze wybrali nowy zarząd

Poniedziałek, 13 lutego 2017, 12:59
Autor: red
Żarów: Wędkarze wybrali nowy zarząd
Fot. UM Żarów
Kolejny sezon żarowscy wędkarze mają już za sobą. Miniony rok podsumować mogą jako bardzo udany, nie tylko pod względem organizacji wędkarskich zawodów, ale przede wszystkim społecznego zaangażowania.

Dzięki wędkarzom z Żarowa pobliskie stawy są zadbane oraz odpowiednio zabezpieczone. Wędkarze z koła wędkarskiego w Żarowie chętnie włączali się również we wszystkie prace społeczne, które realizowane były na tym obszarze. Nie sposób zapomnieć także o współorganizacji festynów i turniejów, które odbywały się na terenie gminy Żarów. Ubiegłoroczną działalność wędkarze podsumowali w niedzielę, 22 stycznia podczas tradycyjnego zebrania sprawozdawczego.
- Miniony rok był bardzo owocny dla wędkarzy z koła PZW Żarów. Dzięki wspólnej pracy naszych wędkarzy udało się zrealizować założone zadania. A co przed nami? Z pewnością kolejny rok wytężonej pracy, ale myślę, że z pomocą wędkarzy i władz miasta wiele dobrego będzie można zrealizować - mówił Jarosław Wachowiak prezes żarowskiego klubu wędkarskiego.

W trakcie spotkania sprawozdawczego nie zabrakło tradycyjnych odznaczeń dla zaangażowanych działaczy związku wędkarskiego. Srebrną Odznaką PZW za pracę na rzecz koła, a w szczególności rozwój sportu w dyscyplinie spławikowej i prace wykonane w ciągu ostatnich lat na zbiornikach będących pod opieką żarowskiego koła został uhonorowany Piotr Mazur.

Podczas spotkania przeprowadzono także nowe wybory. Nowym prezesem koła został jednogłośnie Jarosław Sypułowicz. W skład zarządu weszli również: Grzegorz Osiecki, Leszek Pater, Piotr Mazur, Zbigniew Karasiński, Marek Dąbrowski, Marek Solarz, Mikołaj Moryl, Wiktor Siemiochin, Łukasz Mazur i Paweł Kijewski. Nowo wybraną Komisję Rewizyjną tworzyć będą: Rafał Dąbrowski, Marek Bogusz i Jarosław Wachowiak, a Sąd Koleżeński: Bogdan Moczulski, Krzysztof Bazga i Krystian Dąbrowski. - Gratuluję odznaczeń oraz nowych nominacji. Wszystkim wędkarzom zaś życzę udanych połowów i mam nadzieję, że rok 2017 uda się zakończyć nie mniejszymi sukcesami - składał życzenia wędkarzom burmistrz Leszek Michalak.

Nowo-wybrany prezes w imieniu zarządu podziękował swojemu poprzednikowi za wieloletnie prowadzenie koła oraz koledze Norbertowi Maruszakowi za pracę w zarządzie.

Więcej informacji, ciekawostki oraz komunikaty można znaleźć na stronie internetowej żarowskiego związku wędkarskiego pzw.org.pl/zarow oraz na facebooku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group