Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 685
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Weekend na boiskach klasy B

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 19 sierpnia 2013, 18:33
Aktualizacja: 18:34
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W minioną niedzielę rozegrano spotkania w obu świdnickich grupach piłkarskiej klasy B.

2. kolejka klasy B – grupa I
LKS Wiśniowa - LKS Marcinowice 4:0
LKS Piotrowice Świdnickie - Błyskawica Kalno 3:2
Grom Panków - Orzeł Witoszów 3:2
Zieloni Mokrzeszów - Wierzbianka Wierzbna 2:2
Płomień Dobromierz - Błękitni Słotwina 0:4
Zjednoczeni Gościsław - Sokół Kostrza 4:2
Wodospad Zastruże - Herbapol Stanowice 0:10
Kłos Lutomia - Zryw Łażany 0:3

Tabela klasy B – grupa I
1.Herbapol Stanowice---2 - 6 - 17-2
2. Zryw Łażany-----------2 - 6 - 9-2
3. Wierzbianka------------2 - 4 - 7-2
4. LKS Wiśniowa----------2 - 4 - 6-2
5. Zieloni Mokrzeszów----2 - 4 - 5-4
6. LKS Piotrowice Św.----2 - 4 - 6-5
7. Błękitni Słotwina-------2 - 3 - 6-3
8. Zjednoczeni Goś.------2 - 3 - 6-9
9. LKS Marcinowice-------2 - 3 - 2-5
10. Grom Panków---------2 - 3 - 3-7
11. Płomień Dobromierz--2 - 3 - 2-4
12. Orzeł Witoszów-------2 - 1 - 5-6
13. Błyskawica Kalno-----2 - 1 - 4-5
14. Sokół Kostrza---------2 - 0 - 2-6
15. Kłos Lutomia-----------2 - 0 - 1-5
16. Wodospad Zastruże--2 - 0 - 2-16

1. kolejka klasy B – grupa II
Błękitni Książnica - Gryf Burkatów 2:2
LKS Gilów - Victoria Tuszyn 0:7
Dąb Mościsko - LKS Dobrocin 4:2
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Sparta Oleszna 1:2
Płomień Sokolniki - LKS II Bystrzyca Górna 0:6
Orzeł Piława Dolna - Piast Jaźwina 5:2
Klubokawiarnia Roztocznik - Ślężanka Tąpadła 2:6

Tabela klasy B – grupa II
1. Victoria Tuszyn-------1 – 3 – 7-0
2. LKS II Bystrzyca G.--1 – 3 – 6-0
3. Ślężanka Tąpadła----1 – 3 – 6-2
4. Orzeł Piława Dolna---1 – 3 – 5-2
5. Dąb Mościsko---------1 – 3 – 4-2
6. Sparta Oleszna-------1 – 3 – 2-1
7. Gryf Burkatów---------1 – 1 – 2-2
--- Błękitni Książnica-----1 – 1 – 2-2
9. Orzeł Przerzeczyn Z.-1 – 0 – 1-2
10. LKS Dobrocin---------1 – 0 – 2-4
11. Piast Jaźwina---------1 – 0 – 2-5
12. Klubokawiarnia-------1 – 0 – 2-6
13. Płomień Sokolniki-----1 – 0 – 0-6
14. LKS Gilów--------------1 – 0 – 0-7

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group