Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 611
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Weekend z piłkarską klasą B

Wiadomości: klasa B
Czwartek, 29 marca 2012, 21:07
Aktualizacja: 21:10
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Po raz drugi w tym roku piłkarze występujący w najniższych klasach rozgrywkowych na naszym terenie wybiegną na boisku w walce o ligowe punkty.

17. kolejka grupy I świdnickiej klasy B (niedziela 1 kwietnia)
Granit Rogoźnica - Zieloni Mrowiny (11.00)
Wierzbianka Wierzbna - Orzeł Witoszów (12.00)
Herbapol Stanowice - LKS Piotrowice Świdnickie (11.00)
Błękitni Komorów - Błyskawica Kalno (11.00)
Wodospad Zastruże - Zryw Łażany (15.00)
Grom Panków - Płomień Dobromierz (11.00)
Nysa Kłaczyna - Tęcza Bolesławice (11.00)
Pauzuje LKS Wiśniowa

Tabela I grupy świdnickiej klasy B
1. Nysa---------------15 – 38 – 62:17
2. Zieloni-------------15 – 36 – 57:17
3. Herbapol----------15 – 35 – 60:24
4. Wiśniowa---------15 – 35 – 50:24
5. Tęcza--------------14 – 29 – 47:23
6. Zryw---------------15 – 29 – 42:18
7. Grom---------------15 – 23 – 33:43
8. Granit--------------15 – 22 – 56:37
9. Błękitni------------15 – 16 – 22:36
10. Wierzbianka------15 – 12 – 25:42
11. Piotrowice--------15 – 12 – 22:46
12. Błyskawica-------15 – 12 – 20:38
13. Orzeł---------------15 – 9 – 31:71
14. Płomień------------15 – 9 – 20:48
15. Wodospad---------15 – 7 – 15:79

17. kolejka grupy II świdnickiej klasy B (niedziela 1 kwietnia)
LKS Gilów - Klubokawiarnia Roztocznik (11.00)
Ślężanka Tąpadła - Sparta Ostroszowice (11.00)
Boxmet Piskorzów - Orzeł Przerzeczyn Zdrój (14.00)
Orzeł Piława Dolna - Piast Jaźwina (12.00)
Spółdzielca Marcinowice - Płomień Makowice (15.00)
Dąb Mościsko - Zryw Gola Świdnicka (14.00)
LKS Dobrocin - Zgoda Grodziszcze (14.00)
Pauzuje Sparta Oleszna

Tabela II grupy świdnickiej klasy B
1. Piast---------------15 – 37 – 52:18
2. Zgoda--------------15 – 36 – 53:14
3. Boxmet------------15 – 34 – 53:15
4. Dobrocin----------15 – 32 – 47:18
5. Płomień------------15 – 28 – 60:36
6. Dąb-----------------15 – 21 – 25:25
7. Orzeł P.Z.---------15 – 21 – 44:47
8. Zryw---------------15 – 19 – 40:41
9. Orzeł P.D.---------15 – 17 – 44:50
10. Sparta Ol.---------15 – 17 – 39:51
11. Klubokawiarnia--15 – 16 – 29:58
12. Sparta Ostr.------14 – 15 – 43:39
13. Gilów--------------15 – 13 – 26:48
14. Ślężanka----------15 – 11 – 23:52
15. Spółdzielca---------15 – 1 – 9:77

15. kolejka wałbrzyskiej klasy B (1 kwietnia)
Zdrój Jedlina Zdrój - Podgórze Wałbrzych ( 14:00)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Zieloni Mokrzeszów (11:00)
Iskra Witków Śląski - Berit Głuszyca (14:00)
Husaria Grzędy - Gryf Burkatów (14:00)
Grodno Zagórze Śląskie - KS Walim (14:00)
Victoria II Świebodzice - Joker Jaczków (14:00)

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. Victoria II---------13 – 36 – 48:8
2. Zdrój--------------12 – 26 – 55:21
3. Iskra---------------13 – 26 – 65:27
4. KS------------------13 – 25 – 40:20
5. Grodno------------13 – 23 – 42:41
6. Berit---------------13 – 20 – 44:34
7. Podgórze----------13 – 18 – 39:39
8. Husaria------------13 – 14 – 19:40
9. Górnik NM---------13 – 14 – 22:30
10. Joker--------------13 – 13 – 36:78
11. Zieloni-------------13 – 11 – 24:42
12. Płomyk-------------13 – 6 – 19:45
13. Gryf----------------13 – 6 – 19:47

Prosimy wszystkich kibiców o wpisywanie w komentarzach wyników spotkań swoich zespołów. Dziękujemy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group