Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 542
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Weekendowy piłkarski rozkład jazdy

Wiadomości: III-liga, okręgówka, klasa A i B
Piątek, 3 czerwca 2011, 16:24
Aktualizacja: 18:30
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Tradycyjnie w najbliższą sobotę i niedzielę na murawie w walce o punkty pojawią się piłkarze występujący w III–lidze, okręgówce, klasie A i B.

29. kolejka III-ligi (4.06)
Promień Żary – Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 czerwca, 16:00
Chrobry Głogów – Arka Nowa Sól 4 czerwca, 16:00
Polonia Trzebnica – Czarni Witnica 4 czerwca, 16:00
MKS Oława – Polonia Świdnica 4 czerwca, 16:00
Ilanka Rzepin – Orzeł Międzyrzecz 4 czerwca, 16:00
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Lechia Dzierżoniów 4 czerwca, 16:00
Pogoń Świebodzin – Twardy Świętoszów 4 czerwca, 16:00
Pauzuje Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Tabela III-ligi
1. Chrobry---------26 – 56 – 60:18
2. Ilanka------------26 – 55 – 40:18
3. Pogoń------------26 – 49 – 53:34
4. Lechia------------26 – 46 – 50:36
5. Promień----------26 – 44 – 38:31
6. Polonia T.--------26 – 43 – 47:39
7. Polonia Ś.--------26 – 40 – 42:39
8. Arka--------------27 – 37 – 41:41
9. Motobi------------26 – 35 – 42:41
10. MKS-------------26 – 34 – 30:33
11. Orzeł M.--------26 – 33 – 37:36
12. Celuloza--------27 – 31 – 34:40
13. Twardy----------26 – 17 – 30:54
14. Orzeł Z.---------26 – 14 – 25:60
15. Czarni-----------26 – 11 – 19:68

28. kolejka okręgówki (4-5.06)
Górnik Boguszów-Gorce – Unia Złoty Stok 5 czerwca, 17:00
Pogoń Pieszyce – Iskra Jaszkowa Dolna 4 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Żarów – Sparta Ziębice 5 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój – Grom Witków 5 czerwca, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie – AKS Strzegom5 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Stal Świdnica 5 czerwca, 17:00
Victoria Świebodzice – Juventur Wałbrzych 5 czerwca, 17:00
Nysa Kłodzko – Biały Orzeł Mieroszów 5 czerwca, 17:00

Tabela okręgówki
1. AKS--------------27 – 65 – 77:32
2. Grom-------------27 – 55 – 68:26
3. Stal---------------27 – 48 – 69:44
4. Zjednoczeni Ż.--27 – 48 – 44:32
5. Unia--------------27 – 41 – 49:39
6. Victoria-----------27 – 40 – 67:51
7. Kryształ----------27 – 38 – 43:55
8. Pogoń------------27 – 37 – 45:42
9. Iskra--------------27 – 35 – 39:43
10. Biały Orzeł-----27 – 34 – 40:51
11. Zjednoczeni Ś.-27 – 33 – 36:46
12. Nysa------------27 – 32 – 34:37
13. Górnik-----------27 – 28 – 22:51
15. Włókniarz-------27 – 25 – 34:62
15. Sparta-----------27 – 24 – 28:58
16. Juventur--------27 – 21 – 37:65

28. kolejka klasy A (5.06)
Victoria Tuszyn – Zagłębie Wałbrzych (17.00)
Wierzbianka Wierzbna – Granit Roztoka (11.00)
Cukrownik/Polonia Pszenno – Sudety Dziećmorowice (17.00)
Koliber Uciechów – Karolina Jaworzyna Śląska (17.00)
Venus Nowice – Podgórze Wałbrzych (17.00)
LKS Bystrzyca Górna – Zieloni Mrowiny (17.00)
Unia Jaroszów – Gwarek Wałbrzych (17.00)
Czarni Wałbrzych – Skalnik Czarny Bór (11.00)

Tabela klasy A
1. LKS Bystrzyca G.---27 – 61 – 79:31
2. Sudety----------------27 – 56 – 74:40
3. Cukrownik------------27 – 51 – 69:30
4. Karolina --------------27 – 50 – 82:47
5. Skalnik ---------------27 – 50 – 73:41
6. Gwarek---------------27 – 49 – 62:36
7. Zagłębie--------------27 – 42 – 44:35
8. Czarni------------------27 – 36 – 51:58
9. Koliber ----------------27 – 35 – 45:56
10. Venus----------------27 – 34 – 52:60
11. Granit----------------27 – 31 – 43:62
12. Wierzbianka---------27 – 31 – 42:65
13. Unia------------------27 – 30 – 45:58
14. Victoria---------------27 – 24 – 37:83
15. Zieloni ----------------27 – 17 – 41:85
16. Podgórze ------------27 – 14 – 31:84

20. kolejka grupy II klasy B
Błyskawica Kalno – Granit Rogoźnica
Zjednoczeni II Żarów – Huragan Olszany
Herbapol Stanowice – Wodospad Zastruże
Grom Bartoszówek – Zryw Łażany
Grom Panków – Płomień Dobromierz
Nysa Kłaczyna – Zryw Gola Świdnicka

Tabela grupy II klasy B
1. Zjednoczeni II -------19 – 49 – 71:18
2. Granit------------------19 – 39 – 74:38
3. Nysa-------------------19 – 37 – 76:29
4. Płomień----------------19 – 33 – 47:33
5. Zryw -------------------19 – 32 – 41:32
6. Herbapol--------------19 – 31 – 62:45
7. Grom Panków---------19 – 31 – 55:57
8. Błyskawica-------------19 – 17 – 29:49
9. Grom Bartoszówek---19 – 16 – 44:56
10. Wodospad------------19 – 13 – 32:97
11. Huragan--------------19 –- 6 – 21:96

20. kolejka grupy III klasy B
Błękitni Komorów – LKS Wiśniowa
Orzeł Witoszów – LKS Piotrowice Świdnickie
Płomień Makowice – Zieloni Mokrzeszów
Kłos Lutomia – Rawa Boleścin
Tęcza Bolesławice – LKS Bystrzyca Dolna
Pauzuje Gryf Burkatów

Tabela grupy III klasy B
1. LKS Bystrzyca Dolna--17 – 46 – 74:18
2. Rawa--------------------17 – 45 – 86:18
3. LKS Wiśniowa----------18 – 42 – 64:25
4. Tęcza--------------------18 – 34 – 53:45
5. Płomień------------------16 – 33 – 69:34
6. Gryf----------------------18 – 22 – 35:38
7. Zieloni--------------------17 – 16 – 36:64
8. Orzeł----------------------16 – 12 – 48:85
9. Błękitni-------------------17 – 10 – 32:77
10. LKS Piotrowice Ś.-----17 –- 9 – 31:81
11. Kłos---------------------17 –- 9 – 27:70

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 3-06-2011 23:19
zapraszam jutro na mecz juniorów o 16 do Goli Świdnickiej ;p
~ 4-06-2011 8:30
wes przestan niema co ogladac
~ 4-06-2011 9:13
weź to Ty się lepiej za ortografię ; )

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group