Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 557
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wieczór autorski

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 27 grudnia 2019, 11:58
Autor: red
Fot. organizatorzy
W sobotę 28 grudnia o godzinie 19.00 w Świdnickim Ośrodku Kultury odbędzie sie wieczór autorski zespołu Berkanan. Wstęp wolny.

Zespół Berkanan zaprasza na wieczór autorski towarzyszący wydaniu debiutanckiej płyty, podczas którego muzycy będą chcieli przedstawić publiczności sekrety swojej muzycznej kuchni.
Opowiedzą o instrumentach na których grają, o tym skąd pochodzą, w jaki sposób i z jakich materiałów zostały samodzielnie wykonane, a również o instrumentach VST, samplowaniu, aranżacji, produkcji muzycznej i procesie tworzenia teledysku. Spotkaniu będzie towarzyszył mini-recital — w wersji akustycznej zostaną zagrane utwory z płyty, którą będzie można przy okazji nabyć na miejscu.

Berkanan jest wypadkową połączenia dwóch dusz, opartą na symbiozie dwóch struktur muzycznych, elektroniki ambientowej oraz instrumentów etnicznych. Dark-ambient-etno jest dla nich pożywką. To konglomerat gatunków, z którego czerpią inspiracje. Duet tworzy Witek Kowaliszyn (instrumenty etniczne, folkowe) znany z długoletniej działalności w zespole Tantua, oraz Darek Miziarski (instrumenty elektroniczne) producent muzyki ilustracyjnej, prowadzący studio muzyczne Howling Wolf.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group