Poniedziałek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 734
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wieczór poetycki "Ku słońcu"

Środa, 18 stycznia 2012, 17:41
Aktualizacja: 17:46
Autor: red
Świebodzice: Wieczór poetycki "Ku słońcu"
Fot. użyczone
27 stycznia o godz. 18:00 Stanisław Białowąs zabierze nas w podróż poetycką ku słońcu. Przed nami niezapomniane spotkanie autorskie z wszechstronnym człowiekiem.

Stanisław Białowąs to artysta mocno związany z naszym regionem, czego odzwierciedleniem są jego obrazy i osiągnięcia w dziedzinie rozpowszechnienia kultury. Od lat artysta pobudza do życia świat sztuki na Dolnym Śląsku. Jest między innymi: założycielem Grupy Twórcze j„BIKAWOK”, organizatorem i uczestnikiem ogólnopolskich oraz międzynarodowych plenerów malarskich i malarsko - rzeźbiarskich, inicjatorem „Wałbrzyskich Spotkań Poetyckich” i „Wałbrzyskiego Inkubatora Kulturalnego”. W 2008 roku otrzymał nagrodę Starosty Wałbrzyskiego za działalność artystyczną i upowszechnianie kultury, a na wniosek Komisji Kultury Rady Miasta Wałbrzycha stypendium artystyczne na 2011 rok. Artysta pasjonuje się również poezją, której próbki będziemy mogli posłuchać podczas jego wieczoru w MDK. Można by się pokusić o stwierdzenie, że Stanisław Białowąs sam w sobie jest żywą instytucją kultury.
Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury 27 stycznia na godz. 18:00 na spotkanie z poezją i ciekawym człowiekiem. Podążymy wspólnie na wędrówkę „Ku Słońcu” poprzez krainę poezji i relaksu. Zapraszamy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group