Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1004
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kruków: Wielki sukces Krukowa

Niedziela, 3 sierpnia 2014, 13:56
Autor: red.
Kruków: Wielki sukces Krukowa
Fot. UM Żarów
"Ciężka praca się opłaca" – to powiedzenie może przyświecać mieszkańcom Krukowa, których wysiłki włożone w odnowę swojej miejscowości zostały docenione przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Efektem ciężkiej pracy jest I miejsce w konkursie "Piękna wieś dolnośląska" w kategorii "Najlepszy start w odnowie wsi."

Konkurs organizowany jest już po raz szósty - jego celem jest upowszechnienie idei odnowy wsi i promocja najciekawszych projektów wdrażanych w poszczególnych sołectwach.

W dniu dzisiejszym, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego na specjalnej konferencji prasowej z udziałem Włodzimierza Chlebosza - Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego, spotkali się przedstawiciele laureatów konkursu - Spytkowa (I miejsce w kategorii "Najpiękniejsza wieś"), Ścinawki Średniej (I miejsce w kategorii "Najlepsze przedsięwzięcie w odnowie wsi") oraz oczywiście Krukowa.

Jak podkreślał obecny na konferencji Zastępca Burmistrza - Grzegorz Osiecki - należy zwrócić uwagę na fakt iż w pracę na rzecz odnowy Krukowa zaangażowana jest bardzo duża grupa osób, albowiem Stowarzyszenie liczy blisko 50 osób, co jest imponującą liczbą. Z kolei Marszałek Chlebosz wskazał na bardzo dużą liczbę już zrealizowanych projektów, co świadczy o bardzo dobrym zorganizowaniu grupy.

Mieszkańcom Krukowa serdecznie gratulujemy, wierząc, że wygrana nagroda - 6 tysięcy złotych - jeszcze bardziej zmobilizuje mieszkańców do działania na rzecz swojej małej ojczyzny.

(UM Żarów)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group