Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 596
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Morawa: Wielkie zawody kucykowe w Stragonie

Piątek, 2 sierpnia 2013, 15:08
Aktualizacja: 15:09
Autor: MDvR
Morawa: Wielkie zawody kucykowe w Stragonie
Fot. archiwum
Już za niespełna dwa tygodnie w Morawie najmłodsi adepci jeździectwa będą walczyć o medale i puchary. W terminie 15–18 sierpnia w Ośrodku Jeździeckim Stragona rozegranych zostanie aż pięć najważniejszych imprez krajowych rangi Mistrzostw Polski dla kucy. Rywalizować będą dzieci i młodzież w wieku do lat 16 w dwóch dyscyplinach: skoki przez przeszkody i wkkw. W zawodach wystartuje ponad 60 kucy.

W dyscyplinie skoki przez przeszkody w Morawie rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Kucy, Mistrzostwa Polski Młodzików i Puchar Polski Kucy, a w dyscyplinie wkkw Mistrzostwa Polski Młodzików na kucach i Mistrzostwa Polski Kucy.

Wkkawiści rywalizować będą w czwartek (ujeżdżenie i cross) i piątek (skoki), skoczkowie natomiast w piątek, sobotę i niedzielę.

Dodatkowo w Morawie odbędzie się Towarzyski Puchar Dzieci na Kucach. Będą to dodatkowe konkursy umożliwiające wypróbowanie swoich umiejętności większemu gronu jeźdźców. Puchar zostanie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, do 14 lat i do 16 lat.

Więcej informacji na www.Stragona.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group