Poniedziałek, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 560
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wiosna przywitana, terrorysta schwytany

Wiadomości: Region - Świebodzice
Czwartek, 25 marca 2010, 7:24
Aktualizacja: 7:27
Autor: UM Świebodzice, opr. MaS
Fot. UM Świebodzice
Był bieg przeciw cukrzycy, pokazy ratownictwa medycznego, taneczne występy a na koniec profesjonalna ewakuacja hali sportowej i obezwładnianie napastnika w wykonaniu policyjnych antyterrorystów.

Tak uczniowie świebodzickich szkół pożegnali zimę i przywitali wiosnę podczas happeningu „Razem po zdrowie”. Impreza była podsumowaniem kończącego się Tygodnia Promocji Zdrowego Stylu Życia i Zachowań Bezpiecznych, prowadzonego w Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Świebodzicach. Składał się na niego cykl imprez sportowo-rekreacyjnych, konkursów, projekcji filmów.

Finał całej akcji zgromadził w hali sportowo-widowiskowej młodzież ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjalnych w mieście. Była to więc dobra okazja, aby podziękować młodzieży za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu w mieście tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A dziękowała oczywiście Zofia Marek, szefowa sztabu, dobry duch WOŚP-u w naszym mieście oraz Bogusław Gil.

Po części oficjalnej można było jeszcze zobaczyć pokazy taneczne w wykonaniu młodzieży a potem nastąpił gwóźdź programu: ewakuacja hali, na której ktoś rzekomo podłożył bombę. Było też spektakularne obezwładnienie napastnika. Na końcu happeningu młodzież podpaliła przyniesione marzanny, ale zamiast topić je w rzece – podstawiła pod sikawki strażaków, którzy szybko i sprawnie je ugasili

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group