Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 961
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wirtualna podróż

Wtorek, 12 maja 2020, 7:41
Aktualizacja: 8:42
Autor: red
Żarów: Wirtualna podróż
Fot. UM Żarów
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie w ramach projektu „Gminna Kultura Powszechna” zaprasza w kulturalną podróż po naszej gminie, tropem ciekawych inicjatyw kulturalnych, tradycji, sąsiedzkich wspomnień i wartych przytoczenia faktów z historii poszczególnych miejscowości.

– W tym tygodniu zapraszamy Was do Krukowa - codziennie będziemy publikować post na temat tego, o czym opowiedzieli nam mieszkańcy. W tej niewielkiej miejscowości nie brakuje bowiem pasjonatów chętnych do wspólnego działania! Jeśli macie jakieś wspomnienie związane z tym miejscem, lub pomysł na ciekawe działanie kulturalne w Krukowie – przypominamy, że można nam dać o tym znać za pośrednictwem ankiety: https://forms.gle/nkwrqXbgXQgqpBdL8 A może chcecie nas zaprosić do swojej miejscowości? Zachęcamy do kontaktu – mówi Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Projekt „Gminna Kultura Powszechna” jest realizowany dzięki dotacji przyznanej przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group