Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 955
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wizyta hiszpańskich policjantów

Piątek, 25 marca 2022, 9:04
Aktualizacja: 10:05
Autor: red
Świdnica: Wizyta hiszpańskich policjantów
Fot. KPP Świdnica
Mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy pomagają też pomagać innym. Dziś zadbali o bezpieczny przejazd konwoju z pomocą humanitarną, który wyruszył z Hiszpanii i w towarzystwie hiszpańskich policjantów dotarł do Świdnicy.

21 marca z Benejuzar w Hiszpanii - wyjechał największy od początku wojny na Ukrainie hiszpański konwój z pomocą humanitarną. Darami zapełniono 11 tirów przewoźnika. Konwój pomocy humanitarnej pod ochroną obywatelskiej straży - hiszpańskich policjantów należących do Gwardii Cywilnej dotarł dziś do Polski, a część z ładunku zadedykowana została obywatelom Ukrainy, którzy pomoc otrzymali w Świdnicy. Pozostałe dary ze Świdnicy wyruszyły do Przemyśla – gdzie również ta pomoc zostanie skierowana do potrzebujących

Hiszpańscy policjanci, kierowcy, oraz towarzyszący im wolontariusze pomoc niosą w swoim w czasie wolnym.

Kilkudziesięcioosobowa ekipa z Hiszpanii na terenie powiatu otrzymała wsparcie od świdnickich policjantów min w dotarciu we właściwe miejsca rozładunku. Funkcjonariusze Ruchu Drogowego podjęli pilotaż, który usprawnił przejazd przez miasto i sprawił, że był bezpieczny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group