Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 916
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wizyta Minister

Środa, 24 czerwca 2020, 17:05
Aktualizacja: Czwartek, 25 czerwca 2020, 9:07
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Wizyta Minister
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Minister Sportu Pani Danuta Dmowska–Andrzejuk przybyła z wizytą do Gminy Jaworzyna Śląska. W Witkowie, spotkała się z młodymi piłkarzami, którzy na co dzień korzystają z zaplecza boiska piłkarskiego, którego budowa została dofinansowana przez resort w ramach programu „Sportowa Polska”.

Następnie w Jaworzynie Śląskiej w hali sportowej odbyło się spotkanie z władzami miejskimi oraz przedstawicielami wszystkich klubów sportowych z terenu naszej gminy, na którym m.in. organizatorzy zapoznali gości z największymi imprezami sportowymi odbywającymi się w naszej gminie: Grand Prix Solidarności MTB oraz wyścig kolarski „Szukamy następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika".

W trakcie spotkania odbyła się uroczystość wyróżnienia przez Panią Minister sportowców oraz wręczenie symbolicznego czeku MKS Karolina, który otrzymał 15 tys. zł w ramach tegorocznej edycji Rządowego Programu „KLUB”.

Podczas spotkań obecni byli także między innymi: Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk, Sekretarz Sanu w Ministerstwie Klimatu Ireneusz Zyska Wicewojewoda Dolnośląski Jarosław Kresa, Poseł na Sejm RP Marcin Gwóźdź, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Grzegorz Macko oraz Radna Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Ewelina Szydłowska.

Od 2016 roku Ministerstwo Sportu wsparło dodatkowymi środkami zadania inwestycyjne oraz programy sportowe realizowane na terenie gminy Jaworzyna Śląska, na kwotę ponad 4 milionów złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group